Uroczystości

„Magia Andrzejek”
„Andrzejki ” to dzień magii i wróżb. Jak co roku uczniowie klasy 2b i 2g z wychowawcami Renatą Brzostowską i Katarzyną Łysakowską zorganizowali wróżby andrzejkowe. „ Z przymrużeniem oka ” bawiliśmy się wróżąc z kolorów, rodzaju kwiatów, liczby oczek na kostce i wielu innych przygotowanych wspólnie przepowiedni. Największą ciekawość i uśmiech sprawiła wróżba z butów.

Nie skończyło się tylko na wróżbach. Wychowawcy klas przygotowali dla uczniów eksperymenty- „ognioodporny balon”, „powstawanie chmury”.
Magia jest wszędzie…

Wiosenne zajęcia kulinarne w klasie Ib
Z nadejściem wiosny i pojawieniem się nowalijek klasa Ib przygotowała pyszne sałatki, kanapki i twarożki z pierwszymi wiosennymi warzywami. Było bardzo smacznie i kolorowo. Dzieci  profesjonalnie przygotowały się do zadania i z wielkim zapałem wykonywały zaplanowane dania. Najmilszą częścią zajęć była degustacja pięknie podanych potraw. Mam nadzieje, że warzywa na stałe zagoszczą w menu uczniów.
Renata Brzostowska

Święto Ziemi
Z okazji Święta Ziemi uczniowie klasy Ib przygotowali w grupach plakaty przedstawiające pomysły, jak dbać o Ziemię. Podczas wykonywania prac dzieci wymieniały się swoimi spostrzeżeniami i informacjami o ekologicznym stylu życia. Dużo rozmawialiśmy o skutkach złego traktowania Ziemi . Mamy nadzieję ,że uczniowie SP 137 już zawsze będą dbać o naszą planetę.
Renata Brzostowska

BAL KARNAWAŁOWY
28 stycznia 2016 r, w naszej szkole  już od rana było bardzo gorąco. Radość w tym dniu była spowodowana Balem karnawałowym, na który wszyscy tak długo czekaliśmy! Impreza odbyła się pod hasłem „W indiańskiej wiosce”.
Nasza szkoła zapełniła się pięknymi Indiankami, Indianami, księżniczkami, wróżkami, aniołkami, kowbojami, diabełkami oraz wampirami.  Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca! Z niecierpliwością czekamy na bal w następnym roku.

Spartakiada w karnawale

Mini Olimpiada Sportowa

Warsztaty teatralno – artystyczne 27 XI 2014

Sędzia Anna Maria Wesołowska

Ślubowanie klas pierwszych 21.10.2014